Domov » Kto sme

Kto sme

Firma JOCHMAN s.r.o. bola založená 20. decembra 2012. Sme mladá strojárska spoločnosť, zameraná na export produktov, ktorá rekonštruuje výrobné priestory a vybavuje ich novými CNC strojmi pre zákazkovú kusovú a malosériovú výrobu v priemyselnom areáli AGA priemyselný park. Našimi odberateľmi sú firmy zo Slovenska, Rakúska, Nemecka a Belgicka.

Máme ambíciu stať sa uznávanou strojárskou firmou strednej veľkosti a rozširovať okruh našich odberateľov a lepšie využiť veľký potenciál, ktorý máme k dispozícii. Do svojho tímu hľadáme ambicióznych výrobných a riadiacich pracovníkov, ktorí majú radi nové výzvy a chcú sa podieľať na budovaní firmy.

Hľadáme ľudí s technickým vzdelaním, ktorí ovládajú cudzie jazyky (aspoň jeden a to angličtinu, alebo nemčinu) na úrovni dostatočnej pre plynulú komunikáciu s našimi zahraničnými partnermi a s potenciálnymi novými zákazníkmi.

Vo výrobe si nájdu uplatnenie skúsení a zodpovední strojári ovládajúci prácu na CNC obrábacích a tvárniacich strojoch.

Ďalším predpokladom je záujem o prácu v strojárskej spoločnosti, schopnosť tímovej spolupráce, ktorej základom sú dobré komunikačné schopnosti a aktívny prístup k riešeniu problémov. Pretože je naša spoločnosť stále v počiatočných fázach rozvoja, je práca u nás zaujímavá hlavne pre mladých ambicióznych ľudí, keďže ponúka potenciál rýchleho kariérneho rastu v porovnaní s inými pracovnými príležitosťami. Okrem finančného ohodnotenia, ktoré sa odvíja aj od splnenia cieľov získajú naši noví kolegovia aj cenné praktické znalosti od starších skúsených spolupracovníkov.

Viac o histórii sa dozviete v časti Profil firmy https://www.jochman.sk/?page_id=31

Ak ste ochotní akceptovať vysoké pracovné tempo a na začiatku nižší štandard vybavenia kancelárií zašlite nám Váš životopis s motivačným listom a Súhlasom so správou a uchovaním Vašich osobných údajov na adresu uvedenú v kontakte, e – mailom milos.jochman@jochman.sk.