Domov » Profil firmy

Profil firmy

Firma JOCHMAN s.r.o. vznikla v roku 2012 po tom, ako spoločník a konateľ Ing. Miloš Jochman odpredal svoj podiel vo firme ANDRITZ-JOCHMAN s.r.o. a ukončil svoju činnosť v spoločnosti ANDRITZ.

Sídlo firmy je v priestoroch priemyselného areálu AGA – priemyselný park, kde na ploche 13.500 m2 máme k dispozícii výrobné haly s plochou 2.500 m2 , spevnené skladové plochy a komunikácie, strojné zariadenia predovšetkým CNC obrábacie a CNC tvárniace stroje, výkonné zváračky, manipulačné prostriedky a skúsených pracovníkov.

Ponúkame výrobu rôznych strojárskych výrobkov do hmotnosti 18 ton zváraním, objemovým tvárnením a trieskovým obrábaním v našich výrobných priestoroch. Vykonávame povrchovú úpravu oceľových dielcov otryskávaním a nerezových dielcov balotinovaním.

Ponúkame predaj čerpadiel od známej nemeckej firmy NETZSCH Pumps & Systems. Sme autorizovaný zástupca pre Slovenskú republiku. Zabezpečujeme dodávky originálnych náhradných dielov a vykonávame servis čerpadiel NETZSCH u nás vo firme ako aj u zákazníka.

Firma JOCHMAN nie je na trhu nová. Majiteľ firmy Ing. Miloš Jochman podniká v oblasti strojárskej výroby od roku 1993.

Chronológia činnosti

  • 1993 založenie živnosti – Miloš Jochman, strojárska výroba
  • 1996 transformácia na JOCHMAN, s.r.o. Strojárska výroba
  • 1998 spoločný podnik s NETZSCH GmbH, zmena názvu na JOCHMAN-NETZSCH filtračná technika, s.r.o., Miloš Jochman je konateľ a spoločník (viď web stránka firmy NETZSCH)
  • 2004 spoločník NETZSCH predáva svoj podiel firme ANDRITZ Separation GmbH, zmena názvu na ANDRITZ-JOCHMAN s.r.o., Miloš Jochman je konateľ a spoločník (viď web stránka firmy ANDRITZ)
  • 2009 ANDRITZ-JOCHMAN s.r.o., Miloš Jochman predáva svoj podiel a zostáva konateľom spoločnosti
  • 2012 ANDRITZ s.r.o. Miloš Jochman ukončil svoju činnosť v spoločnosti ako konateľ
  • 2012 JOCHMAN s.r.o. Miloš Jochman zakladá novú spoločnosť

Firma JOCHMAN je rodinného typu a stavia na čestnosti, zodpovednosti, dôvere, dodržiavaní etických princípov v podnikaní a spokojnosti zákazníkov. Chceme využiť bohaté skúsenosti získané v 20 ročnej histórii v prospech našich zákazníkov, pri riešení zadaných úloh, využitím nášho produkčného KNOW-HOW si vybudovať dlhodobý vzťah so zákazníkmi založený na partnerstve a vzájomnej výhodnosti.