Domov » Kariéra

Kariéra

Firma JOCHMAN s.r.o. je novo založená spoločnosť, ktorá má ambíciu stať sa uznávanou strojárskou firmou strednej veľkosti. Buduje svoje výrobné, skladové a administratívne priestory v priemyselnom areáli AGA priemyselný park. Do svojho tímu bude podľa možnosti a požiadaviek trhu postupne prijímať spolupracovníkov, ktorí sa chcú podieľať na budovaní novozaloženej firmy.

Mladí absolventi odborných škôl, ktorí ovládate cudzie jazyky, baví Vás práca v strojárskej výrobe, prípadne máte záujem pracovať v oblasti predaja čerpadiel a starostlivosti o zákazníkov, máte šancu sa zamestnať v našej firme a získať cenné praktické znalosti od starších skúsených spolupracovníkov.

Záujemcovia s praxou ktorí ste v doterajšej práci nenašli naplnenie svojich ambícii, alebo máte podnikateľské nápady, ktoré by ste chceli realizovať, ale chýba Vám kapitál, dajte o sebe vedieť. Budeme hľadať priestor ako sa dajú Vaše nápady a znalosti realizovať prostredníctvom našej firmy, tak aby ste sa mohli podieľať na jej rozvoji a zároveň mohli byť odmeňovaní v závislosti od dosiahnutých výsledkov.

Do výroby budeme potrebovať skúsených, zodpovedných a precíznych pracovníkov hlavne v profesiách:

zváračov – TIG, CO2,
zámočníkov,
obrábačov kovov

Ak ste ochotní akceptovať vysoké pracovné tempo, ochotu učiť sa ovládať nové CNC stroje, zašlite nám Váš životopis s motivačným listom a Súhlasom so správou a uchovaním Vašich osobných údajov na adresu uvedenú v kontakte.